Logo biura podróży III Millenium Travel

O Nas

Nasza historia zaczęła się w 1989 roku wraz z powstaniem ISSA TRAVEL - spółki join venture z kapitałem zagranicznym.

Krakowska ISSA wywodzi się z rynku włoskiego. Początkowo promowaliśmy tylko nasze własne ośrodki (głównie na Gargano) z czasem jednak zaczęła rysować się potrzeba aktywnego wejścia na rynek z różnorodną ofertą i umocnienia pozycji touroperatorskiej.

Pod koniec lat 90 ISSA została oficjalnym przedstawicielem włoskiego konsorcjum Cooraltur ze znanego regionu narciarskiego ALPY OROBIE (kilkadziesiąt hoteli trzy i czterogwiazdkowych, sześć stacji narciarskich, firmy transportowe itd.) uzupełniając tym, posiadany już szeroki wachlarz ofert z terenu pd Włoch. Dzięki wielu zrealizowanym wraz z Konsorcjum projektom pozyskaliśmy dużą wiarygodnością w oczach instytucji państwowych ( takich jak władze miejskie, Powiat Bergamo czy region Lombardii).

Ukoronowaniem naszej stabilnej pozycji było przyjęcie reprezentacji instytucji Powiatu Bergamo, co zaowocowało pod koniec 2003 roku podpisaniem Umowy o Współpracy Powiatów Krakowskiego i Bergamo. W tym samym roku dochodzi też do fuzji, w ramach której ISSA TRAVEL wchodzi w III MILLENIUM T.O,które to od tego momentu będzie reprezentowało całą Grupę Konsorcjalną: spółki ściśle związane od dziesięcioleci z turystyką, mające za sobą nie tylko spory kapitał finansowy, ale i ogromny bagaż cennych doświadczeń.

Kierunek rozwoju wyznaczają potrzeby i przemiany rynku. W końcu doczekaliśmy się lotniczych połączeń nisko kosztowych (low cost), dzięki którym znacznie został zredukowany koszt i czas potrzebny na dojazd do naszych ośrodków.

Rozpoczyna się nowa era komponowania pakietów turystycznych: proponujemy różnorakie kombinacje min. dotyczące długości pobytów (3,5,7,10... dni), dajemy możliwość wyboru rodzaju usług zawartych w ofercie, to klient decyduje za co płaci, a co jest mu zbędne. Kolejne lata to sukcesywne inwestowanie w nowe technologie, systemy rezerwacji i możliwość obsługi klienta przez internet.

 

Dzięki ciągłemu łączeniu sił i doświadczeń z europejskimi podmiotami ściśle związanymi z turystyką możemy Państwu zaproponować kolejne kierunki takie jak: Costa Brava, Costa Blanca, Costa del Sol oraz Majorka w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza polityka opiera się na bezpiecznych pakietach: pojedyncze bilety lotnicze oraz miejsca w hotelach rezerwowane są on-line i opłacane w momencie zawarcia umowy z klientem co wyklucza „wysypanie się łańcucha płatniczego” oraz utratę płynności finansowej.

Oferta na naszej stronie jest „żywa” i bardzo atrakcyjna dzięki ciągłemu wyłapywaniu, przetwarzaniu i kombinowaniu ze sobą najciekawszych połączeń samolotowych i dostępnych ofert hotelowych, nie należy jej jednak mylić z tak niebezpieczną w skutkach wyprzedażą.

Nasza oferta skierowana jest do ludzi o otwartych horyzontach myślowych, nastawionych na korzystanie z dobrodziejstw dzisiejszych czasów rozumiejących, że dobre oferty długo nie czekają.

Na co czekasz ? Ruszaj na łowy!